| The3w0que3n a întrebat:

Hei. Sunt din Galati si sunt clasa a 8-a. Sunt intr-o dilema thinking, si anume ca nu stiu la ce liceu sa intru. Am avut mediile in clasele 5-7 asa: V - 8.14, VI - 8.30, VII - 8.33. Mi-ar placea sa dau la stiinte sociale, dar din pacate doar doua licee din Galati au acest profil. sad si anume Dunarea si Lmk. Eu as opta intre Cuza - Filologie si Lmk - Stiinte sociale.

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Buna!batting eyelashes
Fata mea, daca inveti anul asta o sa ai medii mai mari.
Pune-te cu burta pe carte si o sa te duci la Cuza, unde am auzit ca se mai duce o prietena.
Acum ar fi bine sa te duci sa inveti.Succes :*

1 răspuns:
| adelina19 a răspuns:

Ai medii mici. turism si alimentatie scrie pe tine.
ps. nu mai visa cu ochii deschisi