| FreakyPotato a întrebat:

Abia mi-am cumparat o pisica si nu stiu ce nume sa ii pun. Voua care dintre acestea vi se pare mai dragut?
- Asia
-China
-Glimmer-Clove
-Kattnis
-Foxface

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Nu mi se par alegeri bune pentru un nume de pisică.Am câteva în minte deși nu știu dacă îți plac
Mimy
Lolo
Lola
Tomy
Fuffy
Sissy
Toto

Eu dacă aș avea o pisică ar chema-o Biscuitelaughing

| Kasia a răspuns:

Miți

| τττ a răspuns:

Bună.
Ești fan Hunger Games?
Și eu!
Pune-i Foxface, se potrivește pentru o pisică. Frumos ar fi și Katniss.
Pa, pa.

| AnonimKidd a răspuns:

O pisica are nevoie de un nume usor pentru a-l retine happy. Preferabil din 3 litere. E doar un sfat. Depinde si de rasa sau culoare. Cel mai mult mi-ar place Kattnis. Daca ar fi pisica din-aia de rasa egipteanca (fara par), i-as pune numele Asia.