| queencaitlyn000 a întrebat:

Am doua intrebari legate de Liceu
1.As vrea si eu un site sau link de unde pot descarca melodia Destiny din Liceul Avalon.

2.Cum se cheama melodia care era pusa pe coloana sonora atunci cand Allie i-a vazut pe Lance si Jen pe scari impreuna, cand Allie era cu Miles si mergeau pe un coridor-si de unde se poate descarca?

Dau funda pentru raspunsul cel mai bun. happy

2 răspunsuri:
| queencaitlyn000 explică:

Pardon,la al 2-lea rand este: "Am doua intrebari legate de Liceul Avalon".

| Untitled_4747 a răspuns:

1 o descarci de pe youtube (youtube downloader, cauta pe google)
si
2 Jordin Sparks - Battlefield