| xxxralumaryxxx a întrebat:

Am o noua intrebare, acum 2 ani a fost emisiunea Scoala de bune maniere cu Andreea Raicu si nu am putut sa vad ca era tarziu am auzit ca s-a dat in reluare si in 2011 dar nu am apucat sa vad ca am fost plecata din tara! Puteti sa imi spuneti unde pot sa revad online emisiunea de preferabil as vrea sa vad ultimul episod... Stiu cine a castigat dar vreau sa vad cum sa desfasurat. Dau fundita la cine ma ajuta!

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Am gasit pe youtube doar primul episod. In ultimul castiga o tipa blonda, foarte rea. Bafta!
http://www.youtube.com/watch?v=2lkCwMenoTU