| DarkSunshine a întrebat:

Am observat ca din ultimul timp toti prietenii ma lasa balta fara sa le fi facut nimic. Persoanele la care tineam foarte mult si pe care eu le consideram prieteni acum ma barfesc si se comporta urat cu mine. Am ajuns sa fiu singura si nu mai am pe nimeni. Ce pot sa fac? sad

1 răspuns:
| annakiss a răspuns:

Pai poate le-ai dat si tu motive, nu stiu. poate te-ai distantat de ei iar ei au decis sa te lase balta.dar cel nai probabil ei nu sunt prieteni adevarati daca te vorbesc pe la spate.