| iDasTaN a întrebat:

Azi am discutat la scoala prin pauza despre jocuri si as vrea sa va cer o parere:
Care vi se pare mai bun Angry Birds(simplu) sau Angry Birds RIO?
Dupa parerea mea Angry Birds RIO este fain si mai interesant, deoarece ai un scop mai bun ca la Angry Birds simplu. Acolo nu trebuie sa eliberezi pasarile ca in film ci doar sa-i "omori" pe cei care ti-au furat ouale.

1 răspuns:
| SMA a răspuns:

Asa e. Mai fain e Angry Bird Rio. E mult mai interesant si se puncteaza mai mult.