| simplegirl2 a întrebat:

Ce ati alege: intre o masina de lux sau o vacanta in Dubai de 3 saptamani? happy

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O maşină normală şi restul banilor.
Apoi de restul banilor kfc

| simplegirl2 explică (pentru anonim_4396):

laughing sigur; dar ai ales doar masina; si era de lux...de unde restul banilor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru simplegirl2):

Hahahahaha
în economie se face diferenţa între bunurile normale şi de lux
Îmi eşti datoare cu kfc acum love struck

| simplegirl2 explică (pentru anonim_4396):

Bine.fac cinste big grin

| OnePiece a răspuns:

Eu as alege masina, sunt alergic la temperaturi de peste 40 de grade.

| deeeaqq a răspuns:

Mașinaaa

| OanaSn a răspuns:

Cred ca as alege vacanta, ca sa vad cum e pe acolo si sa imi creez amintiri. happy

| MeForeverAlone a răspuns:

O vacanță în Dubai. Sigur seduc eu acolo pe cineva să-mi ia o mașină laughing

| RAY a răspuns:

O vacanta, ce sa fac cu o masina de lux pouleaza astmosfera aleg bicicleta

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

laughing adevarat; dar cu masina poti merge in vacanta dupa aia

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Pe jos ai mai multe de vazut

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

laughing mai exact din Bucuresti pana in Dubai sunt 4655 km... daca mergi pe jos nu stiu sigur cati ani iti trebuie....si cat bani trebuie sa cheltuiesti

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Impreuna cu o fata ar fi ceva minunat pe drum am face si cativa copii

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Sigur...ce fata ar vrea sa mearga pe JOS cu tine pana in dubai? nu ti-e mila de ealaughing

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Una grasa care vrea sa slabeasca

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Opa...asta nu am luat in calcul; trebuie sa fie tare ambitioasa fata si cred ca o sa ajunga cu un corp de invidiat laughing

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Corect,o sa ma aleg cu o selena gomez la finalul cursei

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Tot tu castigi.....vacanta si iubita perfecta happy

| zurick a răspuns:

Vacanța.Prefer să am amintiri decât să folosesc un vehicul în care nu mă simt bine.