| DenisaNicoletaG a întrebat:

Hei, TPU! rose
Ce culoare a ochiilor va place mai mult? happy
1. Caprui
2. Albastrii
3. Negrii
4. Verzi

40 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Albastri. E singurul lucru pe care il regret ca nu il are sotia mea happy. Dar intotdeauna cand vad o femeie cu ochii albastri ca cerul, zic ca este foarte frumoasa! happy

| RAY a răspuns (pentru cristi202):

Exista si lentile cristy https://lensa.ro/lentile-contact-colorate/,cei drept ochii albastri si verzi sunt unici mai ales sa fie si blonda

| RAY a răspuns:

Caprui, care e diferenta intre caprui si negri?

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Pai sunt inchisi, negru total.

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Eu am 28 si draga mea nu stiu ce culoare au caprui sau negri, de asta intreb

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Ochii caprui, albastrii si negrii sunt cei mai frumosi tongue

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Asa e, maicamea are ochii albastri eu caprui, si tu ai ochii frumosi

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Imi pare rau ca nu am ochii albastrii, dar mna, ma multumesc cu ce am acum happy. Iti multumesc frumos kiss

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Npc

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ochii vineti laughing
Glumesc.
Imi placeau satenele cu ochii caprui, dar toate culorile de ochi au frumusetea lor.
(de ce ai pus atatea i-uri?)

| Drimmero a răspuns:

Capruii la putere!

| Freya1 a răspuns:

| zurick a răspuns:

Mereu am fost innebunita dupa ochii negri ^_^
Eu am ochii verzi, sunt destul de frumosi, dar nu se compara cu ochii negri.

| DenisaNicoletaG explică (pentru zurick):

Asa e, iti dau dreptate happy

| Hammurabi a răspuns:

Negrii ca noaptea. Negrii ca de țigancă.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Hammurabi):

Asteptam raspunsul tau rolling on the floor

| Hammurabi a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Haaa... sunt previzibil? laughing

| Socke a răspuns (pentru Hammurabi):

Merci.

| RainmakerX a răspuns:

Cel mai mult imi plac cei caprui cu nuante de verde sau auriu (hazel)
Dupa ar fi albastrii, verzi, caprui si la final negri.

| GoldenZenith a răspuns:

Eu ii am negruți și pot să zic că ador ochii de culoarea asta.

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Imi plac ochii negriibatting eyelashes laughing

Eu ii am Hazel (se schimba intre verzi si caprui) si ma simt discriminat ca nu ai trecut si asta OP.

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Drăguț big grin

Se schimba în funcție de anotimp?

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ceva de genul happy

| Superior a răspuns:

Albastrii,cu parul blod!

| HazelEyes77 a răspuns:

Verzi si negrii

| CleanHeart a răspuns:

Caprui inchisi si castanii

| Samariteanul a răspuns:

Toate,cu exceptia celor negri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4.Verzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii albastrii sunt cei mai frumosi. Restul sunt naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult ochii caprui inchisi(adica negri) cum sunt numiti deoarece nu exista totali negri, si albastri foarte deschisi
Sau nu, nu am eu incredere in ochii albastri laughing sunt cei mai fake

| Yasmin875 a răspuns:

Ma topesc după ochii căprui, chiar dacă eu îi am verzi.

| August99 a răspuns:

Depinde de nuanta

| AndreiWeisz a răspuns:

Verzi

| Fumiko a răspuns:

Albastrii :*

| Turbo223 a răspuns:

Eu ador ochii caprui. Ochii negri tot caprui sunt, doar ca foarte foarte inchis si trebuie sa te uiti atent ca sa vezi(NU STIU SIGUR, dar nu am vazut ochii negri negri).Eu am ochii caprui inchis (nu suficient cat sa para negri, dar sunt destul de inchisi la culoare si imi place asa). Caprui si "negru" imi place mult. Ochii verzi imi plac mult cand vad pe cineva brunet cu ei, dar nu numai. Ochii albastri sunt foarte frumosi si stiu o fata care are ochii albastri si albastrul ala e superb.Mie imi place mult caprui inchis si negru.

| Cortex a răspuns:

Ochiii care au o culoare specifica atunci cand sunt speriati.

| YellowAngel a răspuns:

Albastrii

| georgyanaaa a răspuns:

Albastri.caprui.negri sunt

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Caprui