| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca un amic de al tau este imbracat in mire si mireasa este langa el? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Nu înseamnă nimic.

4 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Nu înseamnă mai nimic. Visele sunt vise, paralele de realitate.

| Danişor a răspuns:

Salut! Nu inseamna nimic. Visele sunt vise, paralele de realitate! Bafta in continuare!

| EizaG a răspuns:

Http://vise.ro/cautare/Mireasa? ordering&searchphrase=all

| KeineID a răspuns:

Acest vis are o semnificație destul de urata, adică. daca te visezi pe tine sau pe alta fata îmbrăcata in mireasa cu val pe cap inseamna ca v-a muri! dar daca nu il are se va inbolnavi. Evident, sunt doar niste aberati... dar potrivit sminicatiilor viselor ar fi adevarat!