| AndraSt a întrebat:

cine imi arata si mie cum se scrie si trimite un Email? tutorial video, pasi concreti puteti sa-mi spuneti direct la raspunsuri.
Fara mistouri va rog! fundita cine ma ajuta.

3 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2hJdO9C9fNo uite aici cum, e si cu atas;)

| AnFor a răspuns:

1.Intrii in Yahoo Mail. {http://us.mg5.mail.yahoo.com}
2.In stanga paginii iti apare intr-un cadru negru "Compose Message" si dai click pe "Compose Message".
3.Iti apar mai multe chenare unde trebuie sa completezi astfel:
4.la "TO:" id-ul persoanei careia vrei sa- trimiti mesajul.
5.la "CC:" poti lasa acel chenar gol.
6.la "SUBJECT:" titlul mesajului.
7. Dupa ce ai competat aceste chenare, scrii textul dorit in chenarul de jos, sub emoticoane.
8. Poti pune imagini in mesaj dand click pe "Attachments".
9. Poti modifica scrisul dand click pe "Format".
10. Dupa ce ai scris si ai terminat tot, dai clik pe SEND(se afla intr-un chenar negru).
11. Dupa care dai click pe DONE(intr-un chenar galben).
12.Si gata! E-mailul e trimis.

FUNDA? :)