| Rogger14 a întrebat:

Neata internatiune. Stiu ca pare cam absurd dar in fine. Cine imi spune toti pasii pentru a face o copie a unui dvd. Deci am un dvd cu poze multe multe poze si vreau sa ii fac copia identica a acestuia. Mentionez ca am nero bruning rom 11 si vreau sa stiu pasii. Exact cum e dvd-ul facut asa vreau sa ii fac copia lui. Funda. Daca se poate explicat in pasi concreti nu in tutorial video care se aporpie de raspuns.

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Cauti optiunea copy dvd! pui dvd-ul cu pozele, el le copiaza pe hard, apoi iti deschide dvd-wr, scori cd-ul respectiv, il pui pe cel gol, inchizi, si face el restul! trebuie doar sa alegi viteza de scriere inainte! deci cauti copy dvd! bafta!

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Http://www.dvd-cloner.com/
In asta te descurci si esti sigur ca o sa copie tot.Bafta!

| AxelBv a răspuns:

Intrii in nero si cauti functia "Create image from disk"

| Nrules a răspuns:

Introduci DVD in DVD-Rom pornesti Nero, alegi Data, pui toate imaginile si dai Burn.