| Elli9Sweet a întrebat:

hei TPU! In cateva zile e ziua de nastere a celei mai bune prietene a mea. Faza e ca eu ma aflu in Anglia iar ea in Romania si nu stiu ce cadou ar trebui sa ii fac in cazul acesta. Ma puteti ajuta cu niste idei?

Funda.

2 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Mindblower.ro am luat cadouri de aici pentru prieteni. este super site-ul. ii poti contacta si pe mail pentru ca o sa-ti raspunda!
Sigur va puteti intelege cu plata.

BftA si LMA pentru prietena ta!

| tralalalalalalalalalalalala a răspuns:

Poti sa faci un video cu diferite poze,videoclipuri, chestii cum ar fi in care sa spui de ce tii la ea, ce iti place la ea, defectele pe care le are, dar si calitatile. Sper ca ti-am fost de ajutor :*