| IonIX a întrebat:

joc san andreas multiplayer.azi cand ma jucam un player a tunat o masina sultan si mie mi-a dat o eroare si m-a scos din joc
cand dau sa intru pe server nu se conecteaza nici nu intra in joc. am dezinstalat si am instalat san andreasu de vreo 3 ori si am dat si restart la pc si tot nu merge care stie ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Iti lipseste un fisier ccredthinking incearca sa stregi totul si san andreasul si samp-ul si descarcale de pe net din nou