| Annalina99 a întrebat:

Hei TPU.LA multi ani:X! Mi-am instalant noua versiune facebook, aia cu o poza mare laughing)Asa si vreau s-o dezinstalez.cum fac asta?
Fundoi:X

2 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Se cheama "Timeline" sau "Cronologie" pe romaneste. Odata ce ai activat-o nu o mai poti dezactiva.

| kitishor a răspuns:

laughing Buna. Deci dai la " My cumputer " laughing, si vezi e pe stanga scrie la " System Task" Change or remove programs. iti apare ceva, si cauti programul-versiunea, dai in dreapta la " remove " sau " reques " ce-o fi scriind. si pam - pam- pam. Ti l-a dezinstalat! love struck.
Fundoi? laughing ^.^