| Shy15 a întrebat:

Hei TPU, peste câteva zile merg cu familia într-un drum lung cu mașina, ce aș putea să fac pentru a nu mă plictisi, am și rău de mașină, FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o solutie frumoasa ar fi sa stai in fata langa sofer, e mai interesant vezi privelistea mai bine deci nu te plictisesti si sa dai muzica masinii la maxim(cauti niste piese preferate). Ar fii bine sa mananci si sa bei acasa bine, si asta poate functiona ca sa nu mai ti se facă rău. Bafta!

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Dormi

| Dismally a răspuns:

Poti sa iti iei o carte daca citesti sau poti folosi telefonul mobil pentru jocuri / internet. Deschide geamul la masina cat de des se poate, aerul curat iti va opri starea de rau.