| ThisGirlHere a întrebat:

Profesoara mea de limba romana e insarcinata. Maine e ultima ei zi in care preda la scoala. Clasa mea s-a gandit ca ar fi frumos sa ii scriem o scrisoare, iar cum eu scriu cel mai frumos, mi-au inmanat mie aceasta sarcina. Ce ar trebui sa scriu in scrisoare si cum sa incep? happy

3 răspunsuri:
| GEOsiDEEALOVE a răspuns:

Ce tare ca si a mea este insarcinata laughing si azi a fost ultima zi in care a mai prredat, de unde esti LoOve Yaa?

| LorenaAnca a răspuns:

Ai putea incepe asa: ''Draga doamna profesoara, stim ca este ultima lectie pe care ne-o predati, asa ca am decis sa va uram toate cele bune si multa fericire in viata. Va multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp. Speram ca nu o sa ne uitati si ca o sa ramanem in inima dumneavoastra mult timp. In viata sa aveti in cale numai bucurie, sanatate si noroc. Cu drag, elevii dumneavoastra

| ThisGirlHere explică (pentru GEOsiDEEALOVE):

Din Timis. Destule detalii. laughing)