| LoveIsMyDrug a întrebat:

big grin Profesoara noastra de engleza ne pune sa scriem scrisori pentru anumiti elevi din Santa Barbara, Californialaughing. Am scris una deja iar acea fata mi-a raspunsbig grin...infine.Acum am sa ii scriu iarasi dar nu stiu cu ce ar trebui sa incep... Sa ii multumesc pentru scrisoare? Cum sa inceplaughing?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Pai multumestei. Ei asa fac. Faptul ca vorbesti prin scrisori cu o fata din Santa Barbara e foarte tare. Pote imi dau un mesaj pe TPU cum ai facut rost de adresa, si mai multe detaliihee hee.

Poi ii multumesti pentru. scrisoare. Ca a fost interesanta. Daca in prima scrisoare ai scris despre tine, date generale. Cati ani ai, inaltime, despre tine:-D. Idei despre ce ai ptea sa-i scrii in scrisoare:
-familia ta
-prietenii tai
-despre anturajul din care faci parte
- sau despre cateva intamplari la care ai luat si tu parte si oricine ar fi interesat. :-D

Bafta! Sper sa ramaneti "penfriends'' mai mult timp, asta daca va face pacere. Si sa ne mai scrii si noua cate ceva desore acest frumos "experiment".