| adutzadragutza a întrebat:

Hei TPU salut! Am si eu o intrebare. Am vazut la o colega ca la lista ei de mesenger sunt oamenii scrisi cu culoare albastra dar la mine sunt cu negru normal si cand am intrebat-o cum a facut mi-a zis ca nu mai stie ca a dat si ea pe acolo niste chestii.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| CrEaTzZza a răspuns:

Hey!

Dai la "messenger" (suns in stanga)
Si iti apare "preferences" dai clik.tongue
Iti apare un chenar cu mai multe cum ar fi(genera, alert & sounds)
Si dai pe "aparence" este al 3 dupa ALERTS & SOUNDShappy
Dai acolo unde scrie "font and colors for online contacts"(ese scris mai in jos)... si vezi ca in stanga scriee" TAHOMA(8)" dai pe aia si iti apare un chenar.
Si iti alegi de acolo culoare scrisul cum sa fiee.

Sper ca te-am ajutat

FunditzZzaaalove struck!

1 răspuns:
| Ciprian a răspuns:

Ai sus niste optiuni. Click pe Messenger->Preferences->Appearance->Change fonts & colors
Asta e tot