| Mari0o842 a întrebat:

Hei TPU. Știe cineva cum sa facă fise pentru mașinuțele de la tarabe? Sau ceva metode sa te dai gratislaughing gen ați încercat sa băgați 50 de bani sa vedeți dacă pornește?

1 răspuns:
| cehos69 a răspuns:

Sa-mi bag ** cand eram la un hotel in Londra erau cazati niste romani si aveau aia acolo tolomate de cumperi cu monezi, ce au facut romanii, nu stiu cum au facut de in loc de monede bagau forma de moneda inghetata nu imi vine in cap cum ai reusit sa faca