| Boboo_7319 a întrebat:

Hei TPU :)
Uitatsi dilema: Vreau Skate! :D
Am 280 lei acum, si imi vand bicicleta cu 350.
( http://www.okazii.ro/......cazie.html ) [ Please :) Vrea cineva? ]
Si nu stiu ce skate sa'mi iau. am vazut pe net dar vreau sa iau din magazin direct. Vreau un skate bun dar nici sa dau 345 pe el xD.
Habar n-am sa merg pe skate, n-am pus in viata mea mana/picioru pe skate...
Acum:
1. Ziceti-mi magazine in Bucuresti unde pot sa gasesc.
2. Vrea cineva Bicicleta? Va ruoog :o3
3. Explicatii despre skate :) Ce marime ar fi buna, roti etc.
4. Sigur nu vrea nimeni Bicicleta?

3 răspunsuri:
| Reyskate99 a răspuns:

Incepe cu ceva precum speed demons,plan B, girl, almost, cliche, darkstar si ia o marime cat mai mica.si nu uita, nu numai design-ul conteaza.si pentru tutoriale http://www.youtube.com/user/SlatinaSkateCrew si incepe cu ollie.pt mai multe detalii contact id rey_skate99

| Pufos8 a răspuns:

Nu ai nevoie de 680 lei ca sa iti cumperi un skate.eu am dat 180 de lei pe el...

| Buzzy a răspuns:

In primul rand :Nu vreau bicicleta sorry.Skate...Probabil in Bucuresti exista magazine specialziate cum ar fi U-man sau Bmx-magazin si acolo gasesti multe skateuri complete precum si pe bucati (placi, axe, roti) iar daca vrei un skate complet gasesti la 320 ron Speed Demons.Marimea pentru incepatori ar fie 7, 6-7, 75 rotile 55 mm (sa fie din urethan) axele profesionale.rulmentii nu prea conteaza. Sper ca te-am ajutat si spor la trikuri -Ollie.shuvit,kickflip PS:ia`o cu incetisorul