| DeNiSa554 a întrebat:

Am un skatebord cu roti din silicon, o pereche de role care se maresc si au tot roti din silicon si o bicicleta. Cu cat ziceti sa le vand?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Ce e ăla "scheibord"? straight face
Poate te referi la skateboard, dar având în vedere că nu ştii cum se scrie, cred că este vreun RCO, şi nici un skater care se respectă nu ar vrea să aibă de-a face cu un RCO. Deci aş zice să-l vinzi cu 50 lei, maxim.
Rolele, 100 lei eu cred că ajunge.
Bicicleta, presupun că e mai scumpă, şi 150 - 200 lei, e cel mai bine.