| Duutsie a întrebat:

Un baiat place o fata putin (daca ar fi sa exprimam in procente, sa zicem 10%), iar ea il place extrem de mult. Sunt colegi, iar de cand incepe scoala ea va trebui sa faca ceva pentru a se apropia de el. Ce ar putea sa faca, astfel incat sa inceapa si el s-o placa mai mult?

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sfat - " daca o place putin " - sunt pe strazi paralele - nu merita efortul

| Rikky554 a răspuns:

Exact acelasi lucru e si la mine doar ca invers. Dami id si vorbim, poate gasim o cale si la mine.

| Rikky554 a răspuns:

Deci eu nu stiu ce sa fac sa ma "aproprii mai mult", da eu zic ca ma place cam 50-70% sai mai mult.da-mi id si mai discutam.