| Picaturi1de2apa3 a întrebat:

Voi unde mergeti in excursie in scoala altfel, denumita mai nou saptamana "sa stim mai mult sa fim mai buni"? Daca mergeti cate zile stati si ce v-ati gandit sa va luati la voi?

4 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu ştim sigur dacă mergem pentru că suntem 31 în clasă şi ar trebui cel puţin 3 profesori ca să avem liniştea asigurată, dar dacă până la urmă se poate, o să mergem într-un oraş mai important şi o să ne plimbe pe-acolo. Mai mult de 1 zi nu putem sta pentru că avem alte activităţi planificate şi e cam târziu să modificăm iar programul. Eu o să-mi iau doar bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să mergem la Cheile Oltețului și vom vizita Bucureștiul.
Stăm o zi. În rest nu se știe nimic. Sau n-am aflat eu.

| LauraM01 a răspuns:

mergem la gura diham, doar mergem si apoi ne intoarcem(1 zi) ce sa luam niste mancare pentru drum

| ImiPlaceShaorma a răspuns:

Iti bati joc de mine? Pe bune? Chear asa? WTF DUDE?