| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa creez un grup de whatsapp și vreau idei si exemple de subiect pentru grup plus poza mișto pentru copertă. Cine vrea sa mi se alăture e bine venit.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pui căruța in fața boilor (cailor dacă vrei):

- intâi identifici nevoia de a gestiona o tema pe care o stăpânești bineeee apoi creezi grupul și treci la fapte
- nu faci faci un grup și apoi te scarpini in cap pentru o temă...

apropo, la ce te pricepi bine de tot?

| sierra1 a răspuns:

Păi văd că ai probleme in a-ți face un cv darămite un grup whatsapp

https://www.tpu.ro/......viu-funda/

ps - și acolo, fără ecou/răspuns/reacție...

| MariaQuenn27 a răspuns:

Păi poți să creezi un grup de activitate, ori pe Instagram ori pe WhatsApp.
Grup de activitate :
-adica toți membri sa aibă WhatsApp sau Instagram (depinde unde ai vrea sa faci grupul)
iar acolo incepe toată activitatea.Fiecare își dă Instagramul și își apreciază pozele între ei.
_________________________________________________

Sau un grup unde sa socializați.
Puteți cunoaște mai multe persoane (de pe Instagram, daca vor să își de-a Nr. Acum, trebuie sa întrebi și tu.
_________________________________________________

Iar pozele, poți căuta pe google.

Succes (daca mai este valabil in prezent )