| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Hei TPU.
Vreau sa iau si eu ceva de pe AliExpress si am cateva intrebari.
In cat timp ajunge coletul?
Trebuie neaparat sa platesc in dolari, sau merge si in ron?
Cat costa transportul?

Răspuns Câştigător
| adytzoi a răspuns:

Coletul ajunge in functiede noroc, eu am primit si in 7-8 zile da si in aproape 2 luni.
Incearca sa cauti produsul cu livrare de la un depozit din europa, ajungemai repede si nu trebuie sa platesti taxe vamale sau tva.
Plata se face cu cardul sau cu paypal, in ambele cazuri se face automat conversia din moneda contului in $.
Pretul transportului este afisat pe pagina produsului si difera in functie de metoda de livrare dorita.
Tot pe pagina produsului ai timpul mediu de livrare pentru fiecare metoda de transport.

1 răspuns:
| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Buna, Coletul ajunge in 30 de zile si poti plati decat in Dolari