| ellalove a întrebat:

Hei uitati.azi la facebook il adaugai pe unu ca prieten. Unu Bogdan Anghel si avea o poza mai asa care nu se vedea asa clar si azi ma pomeni ca la fel mi se vad pozele pe facebook si pe hi5. Ce are? Are vreo legatura cu el?:-s de mi se vad asa pozele. Dau fundita si ce as putea sa facthinking

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca puneai si tu un link de la facebook-ul sau hi5-ul tau poate te ajutam! dar nu stiu ce inseamna la tine ''o poza mai asa''. Deci, ca sa primesti ajutor pune un link sa vad despre ce este vorba si lasa un private mesage!