| kovy a întrebat:

Cum as putea sa scot un prieten de pe facebook? Fara ca el sa stie sau daca nu sa fac ceva pentru a nu imi mai vedea pozele.

Răspuns Câştigător
| gocops a răspuns:

Scoti pozele big grin sau il dai afara de pe lista, acum daca u nu vrei sa iti vada pozele de ce il mai ai ca prieten, daca nu vrei scoate-l ce o sa-ti spuna "ba de ce mai scos de la facebook?" iar u o sa-i spui "ce-ai mai u mai scos pe mine" si gata sper ca va functiona succes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intri la acel prieten sub prietenii acestuia va scrie "Scoate din lista de prieteni". Trebuie sa apesi acolo. Acesta nu va stii ca l-ai scos. Funda?