| mihaela3000 a întrebat:

Hei! unde pot gasi papusi monster high in romania? si s-o aiba in stoc? dar sa se plateasca la ramburs(adica cand ajunge o platesti).

6 răspunsuri:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Cel mai bun e www.amazon.com, dar nu e romanesc, dar livreaza si in Romania. Mullt succes;)

| daryaalesia a răspuns:

Gasesti pe www.worldoftoys.ro sau daca nu vrei sa le comanzi atunci le gasesti la REAL sau la METRO

| jasmina2k10 a răspuns:

La noriel la city parck am vazut-o pe opereta pe cleo de nile toralei si nefra de nile. am vazut si pe cleo si duce la maritiomo in snock snucky nu mai tin minte cum se chema

| Baloney_Phony_1994 a răspuns:

Esti cumva din Bucuresti? daca da se gasesc si in magazine.Este in afi palace cotroceni la etaj un magazin SMYK cu haine pentru copii si jucarii si gasesti acolo happy e langa takko fashion! apropo a aparut si revista am vazut'o azi la chioscurile de ziare :X