| Weeedha a întrebat:

Hei, v-ati culcat? Ce teze ati dat si ce note ati luat? Sunteti multumiti?

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Am luat 8 in teza la mate, 9 in teza la romana si 7 la geografiefrustrated.

| Toxxic_3495 a răspuns:

Teza la Romana am dat'o pe 5.05 sh am luat 9, iar teza la mate am dat'o pe 11.05 sh am luat 10. Eu sunt multumita de notele melehappy

| MistiqueAngeL a răspuns:

Am luat 8 la mate si 9 la romana. Nu prea sunt cine stie ce multumita de teza la romana ca a fost usoara si puteam mai mult, dar am avut o zi proasta si na... in fine tot bine e si asa.