| Ionelaa28 a întrebat:

Hei :* Vreau sa imi fac cont pentru a downloada chestii pentru Sims 3. Acolo unde scrie "Serial Code" nu imi merge nici un cod. Am incercat cu o gramada. Mai multor persoane le-a mers cu coduri de pe net. Nu mai pot de nervi. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu o sa iti mearga. pentru ca tie iti trebuie product key, pe care nu il ai, si nici nu poti face rost atat timp cat folosesti o versiune sims downloadata de pe net