| xSexyLoca a întrebat:

Hei! Vreau si eu o declaratie de dragoste amuzanta pentru un prieten "Laurentiu Litu" zis "xXx" laughing) am o provocare sa-i fac o declaratie de dragoste si nu stiu ce sa scriu rolling on the floor) una amuzanta daca se poate.

Răspuns Câştigător
| elyd12 a răspuns:

Dragul meu din Strada Crucii te iubesc de-ţi sar papucii şi ca semn că te iubesc cimitirul ţi-l doresc rolling on the floorSper ca nu e cam rautacioasa declaratia asta.
Te iubesc si te ador ca pe-un pui de curca chior laughing

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Noua generație...generația pro. știi?

| xSexyLoca explică (pentru Wøodenpints):

Din raspunsul tau, mi-am dat seama ca esti un needucat!winking si nu stii ce-s aia prieteni...si nici sa faci o gluma! te pup, pa-pa (sau nu)

| Wøodenpints a răspuns (pentru xSexyLoca):

Din întrebarea ta mi-am dat seama că tu și prietenii tăi sunteti puțin inapți.
Și nu-s needucat când spun o părere sinceră.

| andreeaskumpic a răspuns:

laughing