| Turquoiise a întrebat:

Heii :3

Stie cineva cum pot sa ajung de la Piata Sudului la Piata Muncii? La Colegiul National Emil Racovita. sectorul 2.

Funda

Răspuns Câştigător
| RoBoT93 a răspuns:

Deci urci de la BIG in 634 frumusel si cobori la statia numita "Maior Coravu" ( imediat dupa ce iesi de la pasajul muncii ). Si o iei frumusel pe straduta din dreapta, cum cobori, cam 200 metri. Si ai ajuns big grin

6 răspunsuri:
| RoBoT93 a răspuns:

Iei frumos Autobuzu 634 din statie de la 312 / 313 / 381. Si te lasa fix la pasaj la piata muncii.

Ai grija ca sunt multi controlori, nu circula fraudulos.
Succes happy

| Turquoiise explică (pentru RoBoT93):

E cam mult de mers.
Cu metroul nu ajung?

| RoBoT93 a răspuns (pentru Turquoiise):

Ai 7-8 statii de mers, cam 30 minute daca nu e aglomerat. Ti se pare asa mult?
Sa stai sa astepti metrou la BIG, sa schimbi la unirii sa te duci la muncii iti ia si mai mult happy

Acum tu alegi happy

| Turquoiise explică (pentru RoBoT93):

30 de minute? eu credeam ca mai mult.
Si cand ajung la pasaj la Piata Muncii ce iau pana la Colegiul National Emil Racovita? Soseaua Mihai Bravu.
Daca stii, daca nu, e okey.

| Turquoiise explică (pentru RoBoT93):

Mersi mult de tot.

| RoBoT93 a răspuns (pentru Turquoiise):

Nu ai pentru ce. Succes :*

| RoBoT93 a răspuns (pentru Turquoiise):

Deci urci de la BIG in 634 frumusel si cobori la statia numita "Maior Coravu" ( imediat dupa ce iesi de la pasajul muncii ). Si o iei frumusel pe straduta din dreapta, cum cobori, cam 200 metri. Si ai ajuns big grin