| THhumanoidTH a întrebat:

Heiihappy
Am auzit ca Bill Kaulitz este blondlaughing
Adevarat?(vreau si poze)

Răspuns Câştigător
| Rockingblack a răspuns:

Da este foarte adevarat, bill s`a vopsit blond :]
http://www.tokiohotelamerica.com/2011/09/09/bill-kaulitz-goes-blonde/ uite aici pozaa :]
si ia id meu byutzzza_nice57
am eu mai multe
funda?

3 răspunsuri:
| Pandicorn123 a răspuns:

Cristinik nu la pozele alea cred ca se referea, dar bill kaulitz da e blond aveti incredere stiu ce spun funda?

| Crystynyk1 a răspuns:

Nu e blond.Pe google la imagini...sunt niste poze trukate cu el blond...adica e ff evident ca pozelle alea sunt trukate. Uita te si ai sa te convingi

| THheyyouTH a răspuns:

Da e blond...dar e ff dragut mie imi place asa cum e:*:*:*:*