| CristinaForTPU a întrebat:

Heii:*

Am luat un program CamWow pentru poze :*

Am iphone4

Cand conectez telefonul la pc, imi arata doar pozele salvate in Phoografy.

Dar cele din CamWow nu mi le arata, doar in acel program

Cine ma poate ajuta pas cu pas cum sa mile pot adauga pe pc?

Multumesc foarte mult

>Fundita

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu stiu ce ai luat tu si de unde, dar poze si muzica si alte stiu eu ce mai ai tu pe un iphone se pun folosind Itune.Deci ai nevoie de un calculator pe care sa ai instalat itune.Ai pozele in calculator si va trebui sa le pui in libraria itune.Cum? Cauta pe aici prin raspunsurile mele ca am mai spus cuiva cum sa faca asta pas cu pas.Chestia asta ce spui tu nu stiu ce este. Iara dupa ce pui ceva in iphone folosind itune de vrei sa le stergi tot cu itune le stergi ca altfelnu merg sterse.Doar pozele facute cu camera de la iphone pot fi sterse direct din telefon.