| CristinaForTPU a întrebat:

Heii:*
Am luat un program CamWow pentru poze :*
Am iphone4
Cand conectez telefonul la pc, imi arata doar pozele salvate in Phoografy.
Dar cele din CamWow nu mi le aratasad, doar in acel program
Cine ma poate ajuta pas cu pas cum sa mile pot adauga pe pc?
Multumesc foarte mult
>Funditabig grin

5 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Trimite telefonul si ti le dau pe un Cd.Gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci. trebuie sa le salvezi mai intai la poze(dupa ce le-ai salvat pe camwow) si dupa iti apar si pe p.c. alt mod nu exista.

| CristinaForTPU explică (pentru anonim_4396):

Si cum le salvez la poze?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa ce faci poza iti apare ceva pe acolo save- pe ecran- si ti se salveaza la poze. sper ca te-am ajutat. momentan mi s-a confiscat ipodul-din cauza unei sedinte stupide- deci nu pot sa iti dau mai multe detalii. sper ca te-am ajutat.

| CristinaForTPU explică (pentru anonim_4396):

Nu imi aratasad, Eu am iphone nu ipod.