| anonim_4396 a întrebat:

Heii! happy Am Nevoie Si Eu De Un Nume Super Tare Pentru Un Canal Pe Sun` puppy dog eyes Ma Poti Ajuta, Pleasee puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

XSunnyTelevisionxD

Funditabig grinbig grinbig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceste,,canale,, de pe sunphoto.ro (nu!?) sunt o pierdere de timp, dupa parerea mea.Nu doresc sa critic.Doar pui poze si sub scrii numele pozei(adica o replica sau ceva).
Cateva poze cu Selena,Demi etc. si gata.Ce castigi? Vizite? Comentarii?
Trebuia sa mentionezi cu ce avea sa fie,acum nu-ti pot da ca nu stiu cu ce vrei.
P.S.:mai bine stai pe TPU, sun'ul nu are nici un sens, numai daca pui poze facute de tine.