| BogdanitzzaAnneMarrie a întrebat:

Heii.
Am vazut ca multi se trezesc a doua zi ca apar pe youtube de pe omegle..deci,ce e omegle?
As vrea sa incerc, dar imi e cam.frica ce se poate intampla?
Care este parerea viastra?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Pai ce sa fie omeagle.Pe omeagle dai peste fel si fel de persoane. Unele sunt nud, altele sunt imbracate. Unii sunt pedofili, alti sunt obsedati sexuali, sado-maso si etc.Colac peste pupza o adunatura de oameni din toate colturile lumi happy Cu web sau fara.Depinde cum selectezi, Daca ai webu pornit, poti vedea si tu persoanele cu web. Daca nu, nu poti.Ai si optiunea cu microfonul.Personal nu prea as recomanda site-ul asta pentru o domnisoara.Dar laughing poti sa ii dai bataie.

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Omegle este un fel de chat online unde vorbesti cu diferite persoane din diferite tari. El se imparte in doua categorii una cu web iar alta fara. Este o posibilitate sa ajungi pe youtube daca intri pe partea cu webcam.

| Dennisz a răspuns:

Omegle este un site in care vorbesti cu necunoscuti,straini,etc.
Poti vorbi video call(va vedeti unul pe altul la webcam, si vorbiti pur si simplu), sau poti vorbi text( ca pe messenger, facebook, etc., fara sa va vedeti)
Nu trebuie sa iti fie frica! Daca esti timida poti sa vorbesti doar text.
Este amuzant un astfel de site.

| KRISTINAxo a răspuns:

Omegle e un fel de chat online. Itri si te conectezi si vorbesti cu diferiti oameni. Cei de care ai auzit ca au aparut pe Youtube, cel mai probabil din cauza vloggarilor care au facut farse pe Omegle. Eu tin minte ca am vazut pe Youtube la Tequilla si Satana. Poti sa cauti si tu. Oricum, nu am o parere nici pro nici contra.