| Anonymouusbby a întrebat:

Care știi statusuri în engleză și traduse? Please. Dau fundăă la alea care îmi plac. puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Afãrinツ a răspuns:

Married to the music for better or for worse - Casatorit cu muzica la bine si la rau
You can't play a player. -Nu poti juca un jucator.
You'd better hate the game, not the player. - Mai bine urasti jocul, nu jucatorul.
There was once a girl. whose story I'm going to write for my whole life. - Era odata o fata. a carei poveste o voi scrie pentru tot restul vietii.

Love? I prefer vodka. (Presupun ca ai idee cum se traduce)...

Smile, pretend you're ok. -Zambeste, prefa-te ca esti bine.

Some people are worth melting for. - Pentru unii oameni merita sa te topesti.

Fie intre noi vorba. ai milioane de modalitati in care le poti traduce. Lenea te-a ucis, nu?

| Miruffer a răspuns:

Nu s-a dus încă moda cu statusurile?

| PepiChuxD a răspuns:

Da' exista Google Translate laughing