| BiaDenii2020 a întrebat:

Heii, de ube pot comanda Tabla Ouija? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Am bagat pe google cat costa una si singura gasit a fost la 200 lei. Poate am dat eu peste un pret prea mare, nu stiu, nu ma pricep.
Totusi...zic asa... daca as fi un demon sau vreun spirit as avea o impresie mai buna daca ai face-o singur.

5 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Vrajitoria nu este altceva decat o conlucrare cu DEMONII! sad sad

| danay72 a răspuns:

Deuteronom18:10,11-,,10 Să nu se găsească la tine nimeni care îşi trece fiul sau fiica prin foc, nimeni care ghiceşte, nimeni care practică magia, nimeni care caută semne prevestitoare, niciun vrăjitor, 11 nimeni care leagă cu farmece, nimeni care consultă un medium sau un prezicător, nimeni care întreabă morţii.,,

| Dismally a răspuns:

Gasesti pe internet, chiar si pe site-uri gel olx sau okazii trebuie sa fie.

| drutzix a răspuns:

Am eu una, pot sa ti-o vand daca ne intelegem la pret.

| Denly a răspuns:

Ai grijă pe cine chemi, poate vine altcineva şi poate nu mai pleacă. Sau nu se întâmplă nimic.