| The3w0que3n a întrebat:

Heii, imi puteti spune si mie niste seriale gen:
-Pretty little liars
-Arrow
-The vampire diaries
-Beauty and the beast
Fundaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Teen Wolf,True Blood,Gossip Girl,Angel,Blood Ties,Valemont,The Gates,Buffy The Vampire Slayer,Being Human, Moonlight, Ultraviolet, Kindred: The Embreced, Forever Knight

1 răspuns:
| Ana8785 a răspuns:

Poti sa alegi din aceste topuri cateva seriale pe care nu le-ai vazut pana acum.

http://www.blogvedete.com/category/top-20/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)

Recomand www.blogvedete.com daca vrei sa fi la curent cu stiri actuale despre vedete. Eu il citesc zinic si l-am mai recomandat unoer prieteni. Sper sa fi fost de ajutor :-)