| anonim_4396 a întrebat:

...am cateva intrebari la care numa un rocker sau rockeritza inraita poate sa-mi raspunda happy
sau cel putin un site cu id-uri de rockeri happy
id-ul meu e: annabellatudor
thnx anticipat happy

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Prenume.nume e adresa mea de e-mail pe yahoo şi mai folosesc un id care este un acronim de la iniţialele mele şi ziua de naştere.
Ascult rock şi metal de 16-17 ani şi am id de messenger de vreo 13 ani dar tot nu ştiu cum arată un id de rocker/rockeriţă, în fine.
Nu devii rocker dacă porţi tricouri negre şi însemne pe care nu le înţelegi şi ai id satan_baphomet_666_hell etc. ci devii rocker dacă simţi cu toată ardoarea muzica asta.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Jezuz sunteti multi frate? roakeritzo de a naibi am scris asa ca numa pokemoana esti

| stresu a răspuns:

Nume.prenume
nume_prenume
Da, ascult numai metale, dar nu am cea mai vaga idee cum arata in id de rockerthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai oamenilorrr!
eu vreau sa-mi dati add ca sa va intrebare ceva anume care nu public aici!
deci nu am nevoie de alta opinie sau sfathappy
am dat add.mersi baieti
astept si alti. happy