| doddydolly a întrebat:

Heii spuneti-mi si mie cateva din statusurile voastre preferate:*

Răspuns Câştigător
| Iяiηα a răspuns:

Uite statusul pe care il am chiar acum la messtongueoate ca nu sunt inca acolo unde imi doresc sa fiu, dar sunt mai aproape decat eram ieriwinking
Imi plac mult cele filosofice.
Sau uite altele:
Bucură-te întotdeauna de lucrurile marunte, intr-o zi o să priveşti în urma şi o să-ţi dai seama că au fost cele mai mari bucurii...
Cuvintele sunt cheia - alese corect pot deschide orice suflet si inchide orice gura
Cand esti singur, asta nu inseamna ca esti slab - asta inseamna ca esti destul de puternic ca sa astepti ceea ce intr-adevar meriti
Am rupt o floare si sa ofelit, am prins un fluture si a murit in palma mea - atunci am inteles ca de frumusete te poti atinge doar cu inima
Sau daca vrei mai amuzante:
Ai 25 de ani? Eşti plin de viaţă? Ai un caracter puternic, o minte ageră şi crezi că eşti gata să răstorni şi munţii? Însoară-te! O să îţi treacă repede!
Stimate Google! Te rog să nu te comporţi precum prietena mea. Lasă-mă mai întâi să-mi termin propoziţia şi apoi poţi să-mi dai sfaturi. Mulţumesc!
Am nevoie de o vacanta de 6 luni, de doua ori pe an.
Eu nu sunt singur... sunt intr-o relatie de durata cu distractia si libertatea.
Ma plimbu prin internet, cand ma intorc nu stiu...
1, 2,3, 4,5, 6, mamaa cati prosti imi citesc statusullaughing

Sper ca te-am ajutat. Funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Andrada003 a răspuns:

Pai sunt multe.Eu prefer statusurile fun. Daca vrei statusuri uita-te pe google sunt multe site-uri.