| TeddyKawaii a întrebat:

'Heii Stie cineva adresa de email a lu' Bella Thorne? Dar sa imi dea si web daca se poate... Fundita; x

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Iar intrebari de genul asta. Draga mea, Bella sta in America adica pe alt continent.Ei nu folosesc yahoo ca noi asa ca orice ID-uri o sa iti dea cei care raspund sa stii ca nici unul nu e adevarat.Ea are milioane de fani si sigur nu si-ar publica ID-ul.Incearca pe site-ul ei si poate poti sa ii trimiti un mesaj iar daca ai noroc poate iti si raspunde.