| D3IuTzA14 a întrebat:

Heii TPU.Am o intrebare,happy: Stiti cumva daca Ioana din "Pariu cu viata", "Va murii" in episodul urmator?:-sAsa se zice dar eu nu cred Pentru ca ea si Andrei sunt personajele principale:-s.Si personajele principale nici odata nu mor.Nu`i asa?laughing. Fundaa:*love struck Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| MaRyUkK a răspuns:

Nu au cum sa moaraoh go on pentru ca cum ai zis si u sunt personajele principale si pe mine m-a socat toata acea chestie cand a murit, acea scena dar nu are cum o sa te convingi in ep urmatorwinkingfunda?