| iShadowz a întrebat:

Heii TPU! Am o urgenta si am nevoie de ajutorul vostru. Stie cineva unde pot cere sfatul unu notar online? Sau unde pot gasi un numar de telefon, o adresa, etc. [Preferabil sa fie din Jud Vaslui, daca asta conteaza. ] Multumesc anticipat! [Fundita! ]

Răspuns Câştigător
| Bianca2505 a răspuns:

http://notari.calificative.ro/notar-vaslui

Da pe un nume de notar scris cu albastru si o sa iti arate acolo informatii despre el ( experienta, numar de telefon, e-mail etc...)

2 răspunsuri:
| iShadowz explică:

Multumesc!

| Bianca2505 a răspuns (pentru iShadowz):

N-ai pentru ce! :* Ma bucur mult ca te-am ajutat! love struck