| Lariii99 a întrebat:

Heii TPU.
Am un telefon Nokia Asha 302 si nu pot sa vad videoclipuri de pe Youtube.Am setarile pentru internet de la Cosmote..Am citit pe net si am vazut ca sunt necesare setari streaming. Daca le stiti, va rog sa ma ajutati.
Dau fundita si vot! Va multumesc anticipat puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Andreiutza016 a răspuns:

Buna, si eu am tot in telefon Asha 302, tot pe reteaua Cosmote.Mie nu-mi merge bine nici WI FI-ul si nici eu nu vad videoclipurile de pe net.Eu am sunat la cei responsabil cu telefoanele Nokia, si mi-au sps ca trebuie sa umblu la niste setari din fabrica...iar daca nu merge asa, sa fac o copie de siguranta a telefonului si sa-i dau restart! Succes!

| Lariii99 explică (pentru Andreiutza016):

Heii..ai facut o copie de siguranta? a mers dupa?
Mersi anticipat! puppy dog eyes

| Andreiutza016 a răspuns:

Am facut de la iceput (de cand am cumparat telul ) o copie de siguranta, din pacate insa n-a mers.Aia de la fabrica mi-au spus dupa ce i-am resunat, ca uneori si in unele locuri merge (si wi fi-ul si vizionarea video pe net) alteori nu. Sper sa-ti fi fost de ajutor!

| Pavel_Șerban_1999 a răspuns:

Buna si eu am tot acel telefon, trebuie sa intri la setari>configurare>setari personale>optiuni>adaugati>streaming>optiuni>activare, apoi restartezi telefonul daca vrei sa te uiti intra pe --->http://www.youtube.com/watch?v=lElm38gDXvw acolo este in engla. BAFTA :)