| Idkidk a întrebat:

Heii TPU, ce parere aveţi despre mine?

40 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Pui cam multe intrebari fara rost sincer laughing

| Idkidk explică (pentru Sellak):

Scuze, dar câteodată chiar mă plictisesc rău!

| Sellak a răspuns (pentru Idkidk):

Nu-i nimic laughing pe mine nu ma deranjeaza. doar mi-am spus parerea, nu o lua in nume de rau. N-am nimic cu tinehappy

| Idkidk explică (pentru Sellak):

Ştiu că nu ai spus în nume de rău!

| RAY a răspuns:

Ce isi pasa ce spun niste straini despre tine? nici nu te cunosc cum sa ma exprim

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu ai mai intrebat asta? laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Eram în pană de idei.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Eu cred ca esti o persoana careia ii place sa comunice din cate se vede happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Judeci bine! Esti de acord cu TabFury sa las Site-ul in pace?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Neee. Nu asculta tu de ce zic altii. Daca nu vor sa iti raspunda nu iti raspund. Observi ca el a raspuns nu? laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Da =)

| R0R0 a răspuns:

Esti o fata de treaba si comunicativa

| Idkidk explică:

Nu sunt pocăită big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Rakanishuu a răspuns:

Ca o prima impresie, esti okay. laughing

| Idkidk explică (pentru Rakanishuu):

Mersi la fel, crezi ca TabFury are dreptate sa als site-ul in pace?

| Rakanishuu a răspuns (pentru Idkidk):

Nu. A incercat doar sa fie rau. Oricum, daca ar vrea sa scape de tine, ti-ar da block. Stii, conteaza, in primul rand, ce raspunsuri dai; intrebarile pe care le pui, mai putin. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui prea multe întrebări,,, faci mult spam,,, eu zic sa lași acest site în PACE!

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Aham... Omul care întreabă : Ce părere aveţi despre femeile cu vagin?

| Idkidk explică (pentru Idkidk):

Scuze penis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkidk):

Eu măcar întreb ceva care are rost...

Aceste creaturi sunt un subiect foarte discutat.

Ți-aș putea fi tata.

Crede-mă ca acest site îți face rău.
Înveți numai prostii de pe el pentru ca pe aici misuna numai retarzi care stau non stop în fata pc și dau lb.

Ești prea mica pentru asa ceva.

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Aham... tongue

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce ai cu fata man?
Zau asa. Recunoaste ca aici se posteaza intrebari foarte ciudate, fara rost, la care ar trebui sterse imediat.
Dar nini ce face? Ea macar nu este ca ei. Nu face nimic rau. Mai sunt persoane pe aici care pot sa spuna o vorba buna. Care stiu ce zic. I-a intreab-o. De cand este pe TPU, este in castig sau in pierdere?

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Dacă tot insişti, uite : PA, MĂ LAS DE TPU, MĂ ENERVEAZĂ UNELE DINTRE RĂSPUNSURILE TALE, PAA!
P.S : Sărbătoare fericită!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Fa diferența dintre o întrebare ciudata si una fără rost.

E diferența de la cer la pământ.

Media de vârstă pe acest site e 11-17 ani.

Numai copii și adolescenți!

Nu poți avea cine știe ce așteptări.

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Am 13 ani.-. Da, oricum sărbători fericite. Bucură-te că ai scăpat de mine!

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii ce? Sa o lasam asa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkidk):

Se zice Sărbători fericite!

Și acum nu cred ca sunt sărbători.

Sau ai tu de sărbătorit ceva?

Încearcă sa nu te mai grăbești când scrii.

Calm!

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Aha, apropo am zis sărbătoare fericită că ai scăpat de mine, poate te bucuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cum sa o lăsăm?

Din cauza ca se pun foarte multe întrebări fără rost multi utilizatori care întreabă ceva ce au nevoie sa știe nu mai primesc răspuns din cauza ca noi ne certam aici.

Asa am pățit și eu de multe ori.

Stai calm.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Nu te lasa de TPU zau asa. Pai ce faci?

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu te mai certa... De ce ai raspuns la intrebare, in loc sa ajuti pe altcineva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asa de curiozitate.

Că-ți ani ai?

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Vrei sa zici 13 nu?

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Nu mă las, nu mă las, nu mă las, TabFury, TabFury moare de necaz!

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda... cum zici tu.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

După ce că ziceai că te plictiseşti, ar trebui să îi mulţumeşti fetei că te-a scăpat de plictiseală şi ai mai conversat pe aici.tongue

@Nini, eu ţi-am zis că eşti o fată de treabă şi drăguţă.Iar întrebările pe care le pui sunt conversaţionale şi cine are chef de vorbă îţi răspunde, cine nu, intră la altele.winking

| Idkidk explică (pentru J0B0MAT):

Ai dreptate!