| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Mi-am facut o pagina pe facebook si nu stiu ce nume sa ii dau.(pe pagina o sa scriu povesti, o sa pun jocuri etc)As vrea un nume care sa atraga atentia. Aveti cateva idei de nume?

10 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Drama noastra.
Cheia spre inima ta.
Viata de fata
Fetele spun tot
Prins in adolescenta
O pata de culoare
Culori vii
Domnisoara rebela.
Captiva in propria lume

Sper ca iti plac. Funda?:*

| FadetoBlack a răspuns:

Hmm... păi aici, doar tu ştii ce nume să îi pui, după bunul plac.

| Crazy_2020 a răspuns:

Https://www.facebook.com/AdolescentaPerioadaLacrimilor?ref=tn_tnmn

uite pagina mea, inpirate cu tot ce vrei, daca iti place da like:*

| CristinaEly a răspuns (pentru Crazy_2020):

Hei ieu am o pagina pe fb CrazZy ßüßlέ wòld daca vrei sa fii admina cu mine?

| complicata2002 a răspuns (pentru Crazy_2020):

Ăla e un grup.

| alexTT a răspuns:

Poti sa pui ce nume vrei, oricum nu va intra nimeni sa vada prostiile postate de tine.

| cutean a răspuns:

Intra pe blogul meu bogdancutean.webs.com si intri la pagina blog acolo o sa scrie ceva cu nume de povesti na da acolo si vezi bafta!

| Oanaa82 a răspuns (pentru cutean):

Ms mult dar vreau nume pentru pagina nu pentru povesti

| cutean a răspuns (pentru Oanaa82):

Aa deci nu me de pag da? le pun paa

| Belecciu_Cătălin_1990 a răspuns:

Https://www.facebook.com/dsoaranebunaoffi Inspirate de aici...Da si un like te rog.