| OanaVlad a întrebat:

Heii TPU! URGENT! daca ai dat ignor unei persoane pe facebook cum faci sa il poti vedea iar? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Setari de confidentialitate -> Persoane şi aplicaţii blocate -> Administraţi procesul de blocare -> Blochează utilizatori, acolo o sa iti arate cei care sunt blocati langa nume o sa scrie "Deblocheaza".
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Ii trimiti cerere de prietenie.

| AnneMarieR a răspuns:

Dai la chat, apoi la setari, setari avansate si acolo scrie in primul rand"Porneşte chatul pentru toţi prietenii, cu excepţia..." acolo dai x la numele persoanei...winking

| Panzer99 a răspuns:

In partea dreapta sus ai o imagine cu un fel de rotita, dai click pe ea si dupa,, Steari confidentiale,,. Apoi iti vor aparea niste optiuni in stanga, dai pe Blocare si dupa acea iti vor aparea toti utilizatorii pe care i-ai blocat, si un buton la fiecare pentru ai debloca.big grin