| Katherine15 a întrebat:

Heii TPU! Decii intrebarea este: Daca ai dat block unei persoane pe facebook, ei nu te mai pot gasi cand dau la Search, nu? Si pot vedea daca i-ai dat block? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| spyman a răspuns:

Daca ai dat block unei pers., acea pers. te mai are la prieteni inca 24 de ore dar nu iti poate accesa profilul si nu iti vede fotografia de profil. Daca te cauta la search, nu te gaseste.

3 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

Nu, nu te pot gasi dar nici tu nu poti gasi persoana respectiva. Nu poate sa vada daca ai dat like la o poza sau o pagina, nu ii apar comm-urile tale, nici tie comm-urile ei si etc.

| SirGeo a răspuns:

Ei nu mai pot vedea profilu tau dar nici tu si nici commenturile lor nu le poti vedea dar daca le-ai e mai bine sa nu vezi ce zic. Funditabig grin?

| SirGeo a răspuns:

Da asa e, ei nu mai pot vedea profilu tau dar nici u pe al lor sau commenturile lor de asemenea si ei nu pot afla ca le-ai dat block pur si simplu cand te cauta nu te gasesc. Fundabig grin?